Інформація про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» від 08.06.2018 № 365

До уваги внутрішньо переміщених осіб! 12 травня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 № 335 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. №365»!

У Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затвердженому зазначеною постановою:

1)     пункт 6 доповнити абзацом такого змісту:

“Територіальний орган Пенсійного фонду України не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви про призначення (відновлення) пенсії надсилає запит про отримання електронної справи отримувача пенсії до територіального органу Пенсійного фонду України, де отримувач пенсії перебував на обліку, або до визначеного Пенсійним фондом України його територіального органу, якщо пенсіонер не перебуває на обліку в органах Пенсійного фонду України на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження. Протягом п’яти робочих днів із дня отримання такого запиту територіальний орган Пенсійного фонду України надсилає відповідну електронну справу до територіального органу Пенсійного фонду України, до якого подано заяву про призначення (відновлення) пенсії.”;

2) пункт 15 викласти в такій редакції:

“15. Орган, що здійснює соціальні виплати, на підставі рішення комісії призначає (відновлює) таку соціальну виплату з місяця, в якому надійшла заява внутрішньо переміщеної особи. Суми соціальних виплат, які не виплачені за минулий період, обліковуються в органі, що здійснює соціальні виплати, та виплачуються на умовах окремого порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.”.

2. У Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженому зазначеною постановою:

1) абзац перший пункту 12 викласти в такій редакції:

“12. Соціальні виплати за рішенням комісій або органів, що здійснюють соціальні виплати, припиняються у разі:”;

2) пункти 16 і 18 доповнити реченням такого змісту: “Суми соціальних виплат, які не виплачені за минулий період, обліковуються в органі, що здійснює соціальні виплати, та виплачуються на умовах окремого порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.”.

Ознайомитись з текстом постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» від 08.06.2018 № 365 зі змінами можна на сайті Верховної Ради України або за посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/365-2016-%D0%BF.

За інформацією Управління праці та соціального захисту населення РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг