Головна  →  Правові новини  →  23 квітня 2018

Діє «будівельна амністія» для садових і сільськогосподарських самобудів

Закон вступив в силу
 
Дозволено на безстроковій основі прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт, при дотриманні ряду умов.
 
Відповідний Закон від 22 березня 2018 року № 2363-VIII «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V« Прикінцеві положення »Закону України« Про регулювання містобудівної діяльності »про продовження строку прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт» вступив в силу  20 квітня.
 
Можна ввести в експлуатацію об'єкти будівництва, що віднесені до класу незначних наслідків (СС1), побудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без наявності дозвільного документа на виконання будівельних робіт, а саме:
 
- побудовані в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв. м і господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 кв м;
 
- побудовані до 12 березня 2011 року будівлі і споруди сільськогосподарського призначення.
 
Для прийняття в експлуатацію таких «самобудів» власникам (користувачам) земельних ділянок, на яких вони розміщені, потрібно подати заяву органу державного архітектурно-будівельного контролю. ДАБК повинен безоплатно протягом 10 робочих днів за результатами технічного обстеження прийняти будова в експлуатацію.
 
Нерухомість і будівництво
Сайт "ЮРЛІГА
Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг