Зміни у застосуванні РРО

Головне управління ДФС у м. Києві інформує, що Законом України від 20.12.2016 № 1791 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році" внесено зміни до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України, згідно з якими платники єдиного податку І – ІІІ груп, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Кабінетом Міністрів України постановою від 16.03.2017 № 231 затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій. Постанова набуває чинності 08 травня 2017 року.

Перелік містить 8 груп товарів:

1) Група 73 "Вироби з чорних металів";

2) Група 84 "Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої; їх частини";

3) Група 85 "Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя";

4) Група 87 "Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання";

5) Група 90 "Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя";

6) Група 91 "Годинники всіх видів та їх частини";

7) Група 92 "Музичні інструменти; їх частини та приладдя";

8) Група 95 "Іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя".

Отже, починаючи з 08.05.2017, підприємці – платники єдиного податку І – ІІІ груп, які реалізують товари, визначені відповідним Переліком, зобов’язані проводити розрахунки за такі товари через зареєстровані належним чином реєстратори розрахункових операцій.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг