Головна  →  Правові новини  →  6 грудня 2016

Військовим-контрактникам дозволили звільнятися

Удосконалено порядок проходження військової служби контрактниками
 
Військовослужбовці, що проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням зможуть продовжити службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.
 
Право на звільнення з військової служби набувають військовослужбовці:
 
- які проходять військову службу за контрактом, дію якого було продовжено понад встановлених термінів на період до оголошення демобілізації і выслужившие не менше 18 місяців з дати продовження дії контракту, крім випадків, визначених абзацом другим частини третьої статті 23 Закону україни «Про військовий обов'язок і військову службу»;
 
- що уклали контракт на термін до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію та відслужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом.
 
Такі особи можуть продовжувати військову службу за новим контрактом, що укладається на умовах, передбачених частиною четвертою статті 23 Закону україни «Про військовий обов'язок і військову службу», якщо вони виявили таке бажання.
 
Звільнення таких військовослужбовців з військової служби здійснюється (за бажанням військовослужбовця) в строки та в обсягах, визначених центральними органами виконавчої влади, які відповідно до закону здійснюють керівництво військовими формуваннями, не пізніше одного року з дня набрання чинності відповідного Закону.
 
Закон «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо вдосконалення порядку проходження військової служби» (проект № 5337) був прийнятий ВР сьогодні, 6 грудня.
Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг