Відбувся міні-ярмарок вакансій для підбору фахівців на посади державних службовців Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві

Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві (далі – Управління) активно співпрацює з відділом взаємодії з роботодавцями Голосіївського районного центру зайнятості.

27 вересня 2016 року відбувся міні-ярмарок вакансій для підбору фахівців на посади державних службовців Управління.

В заході прийняли участь 24 особи з числа безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості м. Києва, з них 1 особа - з числа внутрішньо переміщених та 1 особа  - учасник АТО.

Начальник відділу персоналу Управління Петрова Юлія розповіла, що на  сьогодні Пенсійний фонд України – одна з найбільш розвинених інституцій в державі, яка має величезний організаційний та технічний потенціал, здатний вирішувати і реалізовувати найскладніші завдання. Робота спеціалістів Управління, перш за все, направлена на якісне обслуговування громадян. Фахівці Пенсійного фонду постійно працюють над удосконаленням своєї роботи, яка направлена на створення сприятливих умов для пенсіонерів та громадян при відвідуванні управління. Юлія Вікторівна ознайомила безробітних із умовами прийому на роботу  та зосередила увагу на основних вимогах до працівників, відповіла на численні запитання стосовно заробітної плати та соціальних гарантій.

Поряд з цим, головний спеціаліст сектору організаційно-інформаційної роботи Управління Панасюк Наталія повідомила присутнім про Зміни до деяких законодавчих актів України щодо накопичувальної системи державного пенсійного страхування та єдиний підхід до нарахування пенсій, а також впровадження веб-порталу електронних послуг ПФУ. Вона звернула увагу на важливість офіційного працевлаштування, нарахування в повному обсязі заробітної плати, з якої сплачуваються страхові внески та на підставі яких формується страховий стаж, що впливає на збільшення розміру пенсії.

В ході спілкування спеціалісти Управління надали відповіді на всі запитання відвідувачів та роздали інформаційні буклети та листівки.

 

 

Гарячі телефонні лінії Правобережного об’єднаного

управління Пенсійного фонду України в м. Києві:

(044) 287-13-62 в Голосіївському районі

(044) 273-42-23  (044) 273-51-48в Святошинському районі

(044) 244-78-11 в Солом’янському районі

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг