Головна  →  Новини  →  28 лютого 2024

Інформація про результати засідання Протиракової експертної комісії при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації

27 лютого 2024 року відбулась Протиракова експертна комісія при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації за участю представників Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, заступників директорів з медичних питань підпорядкованих медичних закладів, лікарів-онкологів, лікарів акушерства і гінекології, сімейної медицини та терапії.

Засідання Протиракової експертної комісії при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації Засідання Протиракової експертної комісії при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  • аналіз показників занедбаності в Голосіївському районі міста Києва;
  • розбір занедбаних випадків злоякісних новоутворень.

Рак — це загальний термін для ідентифікації понад сотні хвороб, які можуть вражати будь-яку частину організму. Однією із ознак раку є швидке утворення аномальних клітин — метастазів, які проникають в організм. Він уражає літніх людей, молодь і навіть дітей, чоловіків та жінок незалежно від рівня доходу. Водночас, від 30% до 50% онконедуг можна уникнути, якщо вести здоровий спосіб життя.

Основною причиною пізнього виявлення онкологічного захворювання - є несвоєчасне звернення за медичною допомогою.

Медичні працівники закликають звертатися до сімейних лікарів за направленням для проходження діагностики!

В КНП «КДЦ» Голосіївського району м. Києва (проспект Голосіївський, 59А) з метою ранньої діагностики раку молочної залози, своєчасного лікування, медичного спостереження і як наслідок, суттєвого зменшення смертності від раку молочної залози проводяться мамографічні дослідження за електронним направленням сімейного лікаря.

А також, з метою раннього виявлення остеопорозу, запобігання підвищенню ламкості кісток і ризику переломів у сімейного лікаря можна отримати електронне направлення на денситометрію.

Запис на дослідження здійснюється:

  • через реєстратуру підприємства при наявності електронного направлення, конт. тел.: (044) 257-10-01, (093) 621-75-75
Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю