Головна  →  Новини  →  20 лютого 2024

Інформація для власників домогосподарств, пошкоджених внаслідок ракетної атаки російської Федерації 07.02.2024

Управління соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації продовжує прийом заяв для отримання матеріальної допомоги від мешканців району, які опинились в складних життєвих обставинах, внаслідок ракетної атаки росіян 07.02.2024.

На виконання розпорядження Київського міського голови від 12.01.2024 № 25 «Про деякі питання надання одноразової адресної матеріальної допомоги киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах в результаті пошкодження чи руйнування житлового будинку (квартири) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації проти України у 2024 році в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки», з метою соціального захисту киян, які опинилися в складних життєвих обставинах в результаті пошкодження чи руйнування житлового будинку (квартири) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації проти України, таким киянам надається одноразова адресна матеріальна допомога у розмірі 10 000 (десяти тисяч) гривень одному із членів сім’ї власників.

До заяви для отримання матеріальної допомоги надаються такі документи:

  1. Копії паспорта та ідентифікаційного коду заявника;
  2. Документ, який підтверджує право власності на житлове приміщення;
  3. Талон-повідомлення єдиного обліку про прийняття і реєстрацію заяви (повідомлення) про кримінальне правопорушення та іншу подію (видає Голосіївське управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві;
  4. Номер рахунку для виплат за стандартом IBAN.

Прийом проводиться з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00.

За додатковою інформацією звертайтесь до Управління соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Юлії Здановської, 5/3.

Телефон для довідок: 257-71-83

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю