Головна  →  Новини  →  20 лютого 2024

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні"

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави!

Герої Небесної Сотні – перші загиблі за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб у рази більший за розміром північно-східний сусід не поглинув нашу державу і не знищив нашу державність.

Сьогодні вже увесь цивілізований світ визнає, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року і навіть не навесні 2014 року, а де-факто у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.

Феномен Героїв Небесної Сотні є прикладом істинного патріотизму та має своє яскраве продовження в героїчних вчинках захисників України, які нині відстоюють її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, як під час подій Революції Гідності, так і сьогодні свободу України виборюють найдостойніші!

Слава Героям! Вічна пам’ять …

Фото-1 Фото-2 Фото-3

Фото-4 Фото-5 Фото-6 Фото-7 

У церемонії покладання квітів взяли участь Сергій Садовой, ОСН Теремки-1, Громадська Рада при Голосіївській районній в м. Києві Державній адміністрації, Іванченко Вадим.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю