Головна  →  Новини  →  9 лютого 2024

Інформація від Управління соціального захисту населення про проведення інформаційно-комунікаційної зустрічі/тренінгу

Інформаційно-комунікаційна зустріч/тренінг на тему «Надання комплексної допомоги постраждалим від сексуального насильства пов’язаного з конфліктом: алгоритми співпраці та обмін інформацією між профільними установами і організаціями на місцевому рівні»

23 січня 2024 року Управлінням соціального захисту населення Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації організовано тренінговий захід за участю громадської організації «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив», яка являється грантером Українського Жіночого Фонду в рамках проєкту «Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом/ СНПК», на тему: «Надання комплексної допомоги постраждалим від сексуального насильства пов’язане з конфліктом: алгоритми співпраці та обмін інформацією між профільними установами і організаціями на місцевому рівні».

Зустріч була організована з метою набуття знань та практичних навичок щодо ідентифікації сексуального насильства пов’язане з конфліктом, здійснення його належного документування, механізмів взаємодії для надання комплексної допомоги постраждалим (юридичної, соціальної, медичної, психологічної), а також обговорення алгоритму співпраці та обміну інформацією на районному рівні.

Фото 1 Фото 2 Фото 3

В тренінговому заході прийняли участь представники структурних підрозділів Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації: управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та сім’ї, управління освіти, установ охорони здоров’я; Голосіївського районного в місті Києві центру соціальних служб та Територіального центру соціального обслуговування Голосіївського району м. Києва та представники Голосіївського УП ГУ Національної поліції у м. Києві.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю