Головна  →  Новини  →  5 лютого 2024

Всесвітній день боротьби з раком

Всесвітній день боротьби з раком

4 лютого – Всесвітній день боротьби з раком.

Рак не обирає. Ця хвороба вражає мешканців усіх країн, багатих і бідних, чоловіків та жінок, дітей та дорослих. Онкологічні захворювання стали однією з найбільш актуальних і невирішених медичних проблем людства. За останніми прогнозами ВООЗ, якщо темпи захворюваності зростатимуть і надалі, то до 2030 року кількість людей, що вперше захворіли на рак, зросте на 77% і сягне 35 млн.

І поки вчені по всьому світу шукають нові методики лікування, кожен може докласти зусиль, щоб зруйнувати плани раку!

Головні дві речі, на які може вплинути людина – це профілактика та раннє виявлення онкозахворювань.

У 40% випадків раку можна запобігти простими повсякденними діями. Наприклад, причини третини смертей від раку – це куріння, надмірна вага, вживання алкоголю, малорухливий спосіб життя та недостатнє споживання рослинної їжі. Дбаючи про здоровий спосіб життя ви знижуєте ризики захворіти!

Також дуже важлива рання діагностика захворювання. У більшості випадків виявлення хвороби на ранніх стадіях в рази підвищує шанси на її вдале подолання. Тому при перших тривожних симптомах – не чекайте, поки саме мине. Запишіться на огляд до лікаря – зруйнуйте раку плани!

 


 До уваги відвідувачів!

З 05.02.2024 по 09.02.2024 з 14:00 до 18:00,

10.01.2024 з 09:00 до 14:00

до Всесвітнього дня боротьби проти раку за адресою: проспект Голосіївський, 59А

всі бажаючі зможуть пройти консультативний огляд лікаря – онколога (каб. №502), дерматоскопію; жіноче населення – скринінгове обстеження у лікарів акушерів – гінекологів КНП «КДЦ» Голосіївського району м. Києва (каб. №215) (огляд, взяття біологічного матеріалу для цитологічного дослідження), а також пройти мамографічне дослідження, ультразвукові дослідження, колоноскопію, езофагогастродуоденоскопію, цистоскопію за направленням лікаря.

Сектор охорони здоров'я Голосіївської РДА 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю