Чи оподатковується податком на доходи фізичних осіб відшкодована сума вартості пального, витраченого при наданні послуг з перевезення для забезпечення потреб Збройних Сил України?

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що сума відшкодування вартості пального, витраченого при наданні послуг з перевезення для забезпечення потреб Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони, не включається до складу оподатковуваного доходу фізичних осіб, які надають такі послуги.

Зазначений порядок оподаткування передбачений пп. 69.7 п. 69 підрозд. 10 розд. XX Податкового кодексу України, із змінами, внесеними Законом України від 03 березня 2022 року № 2118-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану».

Джерело: Головне управління ДПС у м. Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку