Головна  →  Анонси  →  1 жовтня 2021

2 жовтня до Дня територіальної оборони відбудеться прес-тур на військовий полігон

2 жовтня до Дня територіальної оборони відбудеться прес-тур на військовий полігон, де проходитимуть навчання резервістів і військовозобов’язаних 112-ої окремої бригади територіальної оборони Києва.

Навчання передбачають вогневу, інженерну, тактичну підготовки з застосуванням легкої броньованої техніки в умовах ведення бою, налагодження військового зв’язку в ланці взвод-рота-батальйон, ознайомлення з повітряно-десантною підготовкою, правилами поведінки на замінованій місцевості.

Учасники заходу:
     Петро Пантелеєв – заступник голови КМДА;
     Роман Ткачук – директор Департаменту муніципальної безпеки;
     представники Командування Сухопутних військ ЗСУ, Київського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

План прес-туру:
09:00-09:30 – збір представників ЗМІ для виїзду автобусом біля готелю «Дніпро» (Європейська площа);

10:30-12:00 – відпрацювання на п’ятьох майданчиках запланованих навчань;

12:00 – урочистості з нагоди першої річниці Дня територіальної оборони. Нагородження резервістів-учасників АТО-ООС медалями «Честь. Слава. Держава» від голови КМДА, подяками від Департаменту муніципальної безпеки КМДА, Генерального штабу, Командування Сухопутних військ ЗС України та Київського ТЦК та СП, брифінг із учасниками заходу;

13:00 – відбуття журналістів до Києва.

Збір журналістів на власних авто о 10:15 за адресою:  Київ, Броварський проспект, 44, автозаправка ОККО. Точка геолокації збору: 50.48023736623386, 30.70122481176865. Для заїзду на територію військового полігону журналістам необхідно буде пересісти в автобус. Після завершення роботи на полігоні буде надано час і можливість на доїзд до власних автомобілів.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: uizdpi@gmail.com.

У листі необхідно вказати назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. У темі листа – зазначити назву події.

Контактна особа на місці: Жанна Куява, 099-729-76-52.

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/event/Event_2_zhovtnya_do_dnya_teritorialno_oboroni_vidbudetsya_pres-tur_na_viyskoviy_poligon/

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг