Головна  →  Анонси  →  27 вересня 2021

5 та 6 жовтня у Київському театрі відбудеться прем’єра вистави «Голодомор» від театрального колективу із Тегерану

5 та 6 жовтня о 19:00 на сцені Київського академічного театру на Печерську театральний колектив «Сегане» (м. Тегеран, Ісламська Республіка Іран) вперше в Україні представить виставу «Голодомор» за п’єсою іранського драматурга Алі Сафарі.

«Голодомор» – це перша спроба винести на театральну сцену Азії тему геноциду українського народу 1932-1933 років. Прем’єра вистави відбулася в лютому на сцені театру Neauphle-le-Chateau в Тегерані. Режисерка – Раха Хаджизейнал. Вистава викликала жвавий інтерес серед іранської театральної спільноти. Посол України в Ісламській Республіці Іран Сергій Бурдиляк відвідав прем’єру в Тегерані і запросив трупу «Сегане» для показу вистави в Києві.

Вистава «Голодомор» є заключною частиною трилогії, створеної Сафарі та Хаджизейнал про Другу світову війну. Попередні дві – вистави «Жіночий Аушвіц» та «Берлін 10:10».

Детальніше про виставу – за посиланням:

https://iran.mfa.gov.ua/news/vistava-golodomor.

Трейлер вистави: https://youtu.be/I_7DFxpsD5o

Місце проведення: вул. Немировича-Данченка, 5, Київський академічний театр на Печерську.

Акредитація представників ЗМІ за посиланнями: 5 жовтня – https://forms.gle/AYVmKVTARQ8STKor5; 6 жовтня –
https://forms.gle/w1c9AhNSbNsBUguU8.

Контактна особа: Ксенія Реутова, 093-366-32-12.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/event/Event_5_ta_6_zhovtnya_u_kivskomu_teatri_vidbudetsya_premyera_vistavi_golodomor_vid_teatralnogo_kolektivu_iz_tegeranu/

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг