Операції з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів тепер доступні для ПРРО

Головне  управління  ДПС  у  м. Києві повідомляє, що у зв’язку зі змінами у законодавстві забезпечується можливість здійснення операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів через програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО). Раніше такі операції були доступні тільки для класичних РРО.

Також передбачено надання суб'єктам господарювання можливості застосування в ПРРО разом з кваліфікованим електронним підписом удосконаленого електронного підпису та/або удосконаленої електронної печатки для оформлення розрахункових документів та передачі їх до фіскального сервера ДПС.

Крім того, внесено зміни до вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій ПРРО для різних сфер застосування та вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій ПРРО, що застосовуються під час здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі.

Відповідні зміни внесено постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року № 494 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів  України  від  18  лютого  2002 року  № 199  та  від 2 березня 2016 року № 149» та набрали чинності з 25 травня 2021 року.

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку