Головна  →  Анонси  →  5 березня 2020

Відкриття виставки творів Марини Саркісян в Державній бібліотеці України для юнацтва

5 березня о 16.00  2020 року в Державній бібліотеці України для юнацтва відбудеться відкриття виставки творів талановитої української художниці з вірменським корінням Марини Саркісян «Вірменське серце з українською душею».

Виставка триватиме 5 – 29 березня з 10.00 до 20.00.

Голосіївський проспект, 122, Київ.

Вхід вільний.

Марина Саркісян - майстер петриківського розпису, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Спілки дизайнерів України, магістр з дизайну інтер’єру, викладач-дослідник. У 2017 році її визнано «Жінкою року» у номінації «Жінка-митець». На «Фестивалі писанок» отримала диплом «Найкраща писанка в стилі петриківського розпису», за результатами трьох турів голосування (журі, народне голосування та інтернет-голосування) нагороджено дипломом «Абсолютного переможця».

Марина Саркісян - українка з вірменським корінням. Для неї петриківський розпис – це українська душа, яка зливається з вірменським корінням її роду. Тому логічним є у творах художниці відображення Хачкарів - всесвітньо визнаного символу культури Вірменії. У своїй творчості вона не зупиняється на усталених сюжетах, постійно шукає новаторські підходи до створення робіт, удосконалює художню та професійну майстерність.

Марина Саркісян: Хочу пустити зернятка вірменського та українського декоративного мистецтва у серця і душі мільйонів людей, щоб кожен відчув і почув Душу і Серце двох народів, адже Петриківський розпис – душа України, а Хачкари серце Вірменії.

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг