Головна  →  Новини  →  3 грудня 2019

Участь вихованців Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «АРГО» Голосіївського району в міжнародному турнірі з таеквон-до І.Т.Ф.

З 27.11.2019 по 01.12.2019 відбувся Кубок Світу з таеквон-до І.Т.Ф., який проходив в місті Мінськ, Білорусь.

В цьому престижному міжнародному турнірі збірна України посіла І-е місце у загальнокомандному заліку.

Свій вклад в цю видатну перемогу внесли й вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «АРГО» Голосіївського району міста Києва.

Так, в запеклих поєдинках спортсмени вищезазначеної дитячо-юнацької спортивної школи Пилипчук Захар та Умаргаджиєв Амір здобули дві золоті медалі для Національної збірної команди України.

Окрім цього, тренер-викладач КДЮСШ «АРГО» Бердник Сергій здобув срібну медаль в особистому заліку та дві срібні медалі в командному виступі.

Вітаємо та пишаємось чемпіонами та бажаємо подальших перемог!