Головна  →  Анонси  →  30 вересня 2019

Міжнародна конференція з промислової безпеки

 

15-17 жовтня 2019 року в Одесі відбудеться VІІ Міжнародна конференція «Промислова безпека. Найкращі практики-2019». Це непересічна подія, що визнається вітчизняними експертами у галузі безпеки як найбільш цікава, корисна і масштабна подія року.

Конференція – унікальна можливість отримати передові знання у галузі безпеки та гігієни праці, обмінятися досвідом і знайти партнерів для посилення роботи своїх підприємств. Це дійсно міжнародний захід, де фахівці з усього світу діляться кращими практиками.

Тема цьогорічної конференції – «Глобальна стратегія Vision Zero в Україні: від усвідомлення до втілення».

Це перший міжнародний захід в Україні, присвячений упровадженню в нашій країні концепції Vision Zero, що базується на впровадженні 7 «золотих правил». Концепції, що в 2017 році під час Всесвітнього конгресу з безпеки праці в Сінгапурі була визнана першою глобальною стратегією у галузі безпеки праці.

До участі у конференції запрошені найкращі вітчизняні експерти, а також фахівці з Великої Британії, Німеччини, Швеції, ПАР, Литви, Польщі, США, міжнародних організацій у галузі безпеки – ISSA (Всесвітня асоціація соціального страхування, м. Брюсель, Бельгія) та Європейської агенції з безпеки та гігієни праці (м. Більбао, Іспанія).

Просимо Вас підтримати ідею заходу та визначити посадову особу для участі в ньому. Запрошуємо фахівців з безпеки та гігієни праці приєднатися до кола експертів у галузі безпеки – учасників заходу.

 

Додаткова інформація щодо умов участі в конференції за телефонами: 

+38 (044) 221 89 71, +38 (096) 193 07 93. Контактна особа – Олеся Самелюк.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг