Головна  →  Анонси  →  27 серпня 2019

Дні пам’яті героїв Іловайської битви

28 серпня 2019 року на Михайлівській площі розпочнуться заходи з нагоди Днів пам’яті героїв Іловайської битви. Цього року країна відзначає п’яту річницю подій, що розгорнулися біля міста Іловайськ і вартували нам більше 1000 життів геройськи загинувших. Завдяки стійкості духу українських воїнів задум проросійських сил щодо деморалізації та підриву обороноздатності країни – провалився. Віроломна атака після домовленостей щодо залишення позицій, продемонструвала всьому світу підступність та справжні наміри сил підтримуваних РФ – шляхом військової агресії знищити українську державу. Проте, навіть надвеликі втрати не зломили дух українських воїнів, пам'ять про героїв Іловайськ сьогодні зміцнює наше прагнення у боротьбі за відновлення територіальної цілісності та відновлення справедливості. Серед запланованого:

28.08.19 з 10.00 фотовиставка від фотокореспондентів - учасників Іловайських боїв, демонстрація документальних та художніх фільмів у муніципальних кінотеатрах Києва;

з 18.00 почне працювати сцена з промовцями учасниками подій 2014 року та виступами музичних колективів(Михайлівська площа).

29.08.19 з 09:00 відбуватиметься урочисте вшанування пам’яті героїв Іловайської битви в Залі Пам’яті МОУ (Київ, Повітрофлотський проспект, 6).

З 11.00 відбуватимуться заходи памяті за участі вищого керівництва країни та відповідних церковних осіб(Михайлівська площа).

З 16:00 – Допрем’єрний показ художнього фільму режисера Івана Тимченко «ІЛОВАЙСЬК 2014. Батальйон Донбас»(вул. Січових стрільців, 93, кінотеатр «Київська Русь»)

Протягом трьох днів відбуватимуться інші заходи, окрім того Національний Військово-історичний музей України демонструватиме експозицію Іловайської битви з оригінальними артифактами та документальною інформацією про сучасну війну(вул. Михайла Грушевського, 30/1).

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг