Відбулася презентація та обговорювання майбутнього Навчального посібника з надання адміністративних послуг

Сьогодні, 24 липня 2019 року, відбулася презентація та обговорювання майбутнього Навчального посібника з надання адміністративних послуг (для адміністраторів ЦНАП), розробленого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом реформи адмінпослуг та Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг.

Створення такого посібника обумовлено наявність нагальної потреби в упорядкованому «навчальному» матеріалі для адміністраторів, які тільки займають посаду адміністратора. Велика плинність кадрів, відсутність або недостатня ефективність інструментів адаптації нових працівників, розширення компетенції працівників ЦНАП – це далеко неповний перелік викликів, які стоять перед керівництвом ЦНАП і вирішення яких можливе для їх вирішення.

В обговоренні Навчального посібника взяли участь представники Мінекономрозвитку, Мінрегіона, Нацдержслужби, Всеукраїнської асоціації ЦНАП, Київської міської та обласної державних адміністрацій, ЦНАП міста Києва та Київської області.

 За інформацією Управління (Центра) надання  адміністративних послуг Гоосіївської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг