Головна  →  Анонси  →  11 березня 2019

АНОНС! У Контактному центрі міста Києва відбудеться «пряма лінія» з заступником генерального директора КК "Київавтодор"​​​​​​​

У вівторок, 12 березня, у Контакт-центрі відбудеться «пряма лінія» за участю Осипова Валентина Олександровича, заступника генерального директора з експлуатаційного утримання, розвитку та функціонування вулично-дорожньої мережі комунальної корпорації «Київавтодор».
Поставити свої запитання та повідомити про проблеми усі охочі матимуть можливість з 12:00 до 13:00, зателефонувавши за номером «15-51». У цей час всі охочі матимуть можливість звернутись з питаннями, які їх турбують.
​​​​​​​
Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:
  • технічний та санітарний стан проїжджих частин вулиць, тротуарів, мостів та шляхопроводів;
  • функціонування зливосточних систем проїжджих частин та тротуарів;
  • встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень, бордюрів; 
  • нанесення дорожньої розмітки; 
  • відсутність каналізаційних люків на проїжджих частинах та ін. 
Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube, де відбудеться трансляція в режимі «онлайн».

Шановні кияни! Поставити свої запитання усі бажаючі зможуть під час прямого ефіру, або зареєструвати звернення завчасно за допомогою веб-порталу Контактного центру міста Києва. Для цього необхідно, під час реєстрації звернення, на початку листа написати слово «ЕФІР», а далі у стислій формі викласти суть вашого питання.
Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг