З Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!
Коли ми говоримо про Прапор, бачимо не лише тканину, а обличчя нашої боротьби і нашої віри. Він поруч у найважчі моменти — коли Герої повертаюся на щиті, і він же дає нам силу та надію, коли бачимо його на плечах захисників. Він для нас і гордість, і радість. Коли його тримають руки дітей, коли його підіймають на міжнародних змаганнях на честь перемог українських спортсменів, коли він майорить над школами й площами під час свят — серце наповнюється силою.
А коли говоримо про Незалежність, згадуємо про всіх, хто її щодня захищає. На фронті й у кожному куточку країни. Про лікарів, які рятують життя в підвалах, під вибухами — мовчки та стримано. Про комунальників, які допомагають після обстрілів. Відновлюють світло й воду, зранку під час тривог прибирають, щоб мешканцям було комфортно і чисто. Про поліцію й ДСНС, які завжди поруч. Про вчителів, які викладають онлайн із коридору, поки поруч виють сирени. Про дітей, які продовжують здобувати саме українську освіту. Про виховательок, які ховають дітей під час тривоги і заспокоюють їх. Про ветеранів, які у цивільному житті шукають новий сенс — і часто самі стають підтримкою і взірцем для інших. Про всіх, хто працює, допомагає, розвивається і наближає перемогу. Але насамперед, звичайно, про наших воїнів, які нас боронять.
Бо Незалежність — це всі ми. І наш Прапор — живий, поки живі ми.
У ці святкові серпневі дні ми єднаємося, щоби вклонитися символам нашої державності, вшанувати подвиг захисників і сказати головне: ми — разом.
Сьогоднішня урочиста церемонія розпочалася з підняття Державного Прапора України, який під звуки Гімну було піднято військовослужбовцями роти почесної варти 25-ї бригади Національної гвардії України — захисниками, які щодня виконують бойові завдання на передовій, відбиваючи збройну агресію росії. Це був момент, що пройняв кожного — символ стійкості, мужності та незламності українського народу.
У це чи не найбільше для України свято були відзначені ті, хто усвідомлює свою відповідальність за власну країну, хто захищає її від ворога на передовій, а також ті, хто в тилу працює та наближає нашу перемогу: військові, представники ДСНС та поліції, волонтери, медики, педагоги, спортсмени, комунальники, талановита молодь, представники благодійних фондів – усіх, хто працює для майбутнього української держави.
Святкова програма стала приємним сюрпризом для мешканців району, гостей, усіх присутніх. Свої виступи подарували: молода, талановита співачка, Лауреатка всеукраїнських і міжнародних конкурсів, випускниця Київської муніципальної академії музики ім. Глієра Анастасія Піскарьова; KOBZARKA Олена Воловецька, яка своєм проникливим репертуаром нагадала про глибину нашої культури; відомий співак і мешканець нашого району ALEKSEEV; талановиті маленькі вихованці Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва.
Не дивлячись на те, що ворог намагався зіпсувати свято — після завершення повітряної тривоги, ми повернулися до святкування, ще раз довівши: Україну не зламати.
Для дітей проводилися майстер-класи, аквагрим, фотозона — кожен маленький гість знайшов щось для себе. Було багато усмішок, прапорців і щирих дитячих емоцій.
Також цього дня ми провели відкритий чемпіонат Голосіївського району з футболу серед команд Сил оборони Києва. Участь у змаганнях взяли шість команд: добровольчі формування територіальних громад Солом’янського, Дарницького, Деснянського та Голосіївського районів, представники Національної поліції та 12-го армійського корпусу.
Ці дні — наша шана до минулого, вдячність Збройним силам України за сьогодення і віру в нашу Перемогу.
Нехай у кожній родині буде спокій, у серцях — віра, а над нами завжди майорить синьо-жовтий прапор!
Дякуємо Агенція промоції "Суми" за наданий стенд прапора України.
Зі святом, Україно!
З Днем Прапора!
З Днем Незалежності України!
Слава тим, хто захищає нас!
Слава Україні!