Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Управління соціального захисту населення

 

 
Шановні мешканці району! 

Управління соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації здійснює прийом понеділок - четверг з 09-00 до 16-00 (без перерви на обід) 

Телефони для консультації внутрішньо переміщених осіб: (044) 258-19-86 та (066) 359 75 90 

Електронна адреса - [email protected]

З інших питань номера телефонів:  

(044) 257-20-09 - з питань призначення державних допомог; 

(044) 258-19-86 - з питань оформлення довідки та призначення адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам; 

(044) 257-70-43 - з питань санаторно-курортного забезпечення, опіки та піклування над недієздатними особами старше 18 р.; 

(044) 257-71-33 - з питань забезпечення засобами реабілітації, видачі пільгових посвідчень; 

(044) 257-71-83 - з питань надання одноразової матеріальної допомоги по програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки». 

(044) 257-20-09 - з питань призначення допомоги "Пакунок малюка" 

(044) 257-23-87 -  з питань активації транспортного додатку "Картка Киянина"

Адміністрація УСЗН

 

Допомога на проживання для ВПО - що змінюється (інфографіка)

 ОБ′ЯВА

Шановні відвідувачі!

При зверненні до Управління з питань призначення допомог, компенсацій та з інших питань де потрібні документи для оформлення справ, просимо мати при собі оригінали та копії документів.

Адміністрація УСЗН


 

Начальник  управління  Ахмадова Наталія Олексіївна

 

  Начальник

  управління

 АХМАДОВА

 Наталія Олексіївна

(посадова інструкція)

 257-50-40

 Графік прийому громадян начальником управління:

Дні та години прийому

Місце прийому

Понеділок,

вівторок,

середа

з 10-00 до 12-00

Ломоносова,5/3,

каб.14

 
Склад управління 
Центри, які входять до мережі Управління соціального захисту

 

Основні функції:

  • Забезпечення реалізації державної соціальної політики на території Голосіївського району з питань соціальної підтримки і надання соціальних послуг сім’ям та особам, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (зокрема особам похилого віку, особам з інвалідністю, учасникам бойових дій, громадянам які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, малозабезпеченим особам, внутрішньо переміщеним особам, дітям, іншим категоріям осіб), оздоровлення та відпочинку дітей, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у сфері соціального захисту населення, що включає:
  • Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових формувань.
  • Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального захисту населення мешканців Голосіївського району м. Києва, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) мешканців району, ветеранів війни, Захисників та Захисниць України.
  • Призначення соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України.
  • Розроблення та організація виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, сімей та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, та всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання, перебування.
  • Забезпечення соціальної інтеграції осіб з інвалідністю, сприяння створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об'єктів соціальної інфраструктури.
  • Здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.
  • Проведення моніторингу стану виконання суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, визначених для них завдань щодо реалізації в районі державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, надання їм методичної та практичної допомоги, з’ясування проблемних питань у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та вжиття вичерпних заходів для їх розв’язання.
  • Участь у розробленні та організації виконання комплексних програм та заходів щодо забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми.
  • Організація надання соціальних послуг і проведення соціальної роботи в районі шляхом визначення потреб населення у соціальних послугах, розвитку відповідних закладів і залучення недержавних організацій, які надають соціальні послуги.
Версiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю