Головна  →  Про район  →  Соціальний захист  →  Територіальний центр соціального обслуговування

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району міста Києва (далі – Територіальний центр) надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

Діяльність Територіального центру відповідає критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги.

У Територіальному центрі функціонує три відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування, відділення організації надання адресної натуральної допомоги та виконання соціальних програм, відділення соціально-культурних послуг, відділення соціально-медичної реабілітації дітей з ДЦП, дітей з розумовою відсталістю та дітей з ураженням ЦНС з порушенням психіки.

БЕЗОПЛАТНО Територіальний центр забезпечує в обсягах, визначених державними стандартами надання соціальних послуг:

  • громадян похилого віку, людей з інвалідністю, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування  і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані особами з інвалідністю в установленому порядку;
  • громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом катастрофою, (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, людей з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

ПЛАТНІ соціальні послуги Територіальний центр може надавати (в межах наявних можливостей), визначені постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. № 12 “Про порядок надання платних соціальних послуг ”.

Тарифи на платні соціальні послуги встановлюються Територіальним центром відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2005 р. № 268 “Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги ” і затверджуються його директором.

 

Місцезнаходження Територіального центру: 01032, м. Київ, вул. Льва Толстого, 25/2, тел./факс: (044) 235-00-40, юридична адреса: 03187, м. Київ, вул. Теремківська, 9. Інформаційний сайт: tcsо.gov.ua, електронна скринька: [email protected]

Директор Територіального центру: Рубан Оксана Василівна.

Графік роботи Територіального центру:

Понеділок – четвер 09:00 – 18:00

П’ятниця – 09:00-16:45

Обідня перерва 13:00 – 13:45

 Перший заступник директора - Бєлова Валентина Миколаївна тел. 234-98-12

Заступник директора -  Кондратюк Марина Олегівна тел. 234-98-12

 

 

Відділення соціальної допомоги вдома № 1.

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Новопирогівська, 23 тел. 259-37-52.

Завідувач відділення: Безуглова Олена Григорівна

 

Відділення соціальної допомоги вдома № 2.

Місцезнаходження: м. Київ, просп.  Науки 18 тел. 525-88-03.

Завідувач відділення: Суховей Тетяна Анатоліївна

 

Відділення соціальної допомоги вдома № 3.

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Льва Толстого, 25/2 тел: 235-24-76.

Завідувач відділення: Сьомкіна Ольга Валеріївна

Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надають соціальну послугу догляд вдома за місцем проживання/перебування одиноким громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою  рухової активності (мають  III,  IV,  V  групи рухової  активності)  та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

 

Відділення денного перебування.

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Льва Толстого 25/2 тел. 234-33-90.

Завідувач відділення: Дяченко Яна Миколаївна

Відділення надає послуги соціальної адаптації, консультування а також соціально – педагогічну послугу «Університет третього віку». Зокрема, відділенням організовується та проводиться навчання для людей похилого віку (англійська мова, комп’ютерні курси), організовано роботу кабінету психологічного розвантаження, проводяться екскурсії, зустрічі з провідними майстрами мистецтва, проходять групові заняття з лікувальної фізкультури а також надаються послуги масажиста.

 

Відділення соціально-культурних послуг

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Льва Толстого 25 тел. 235-24-76.

Завідувач відділення: Цісарж Ірина Вікторівна

Відділення організовує культурно-масові заходи Територіального центру за участю підопічних (вечори відпочинку, лекції, бесіди, відвідування виставок та проведення екскурсій). Щомісячно відбувається перегляд вистав та відвідування концертів у театрах Києва, щотижня можна переглянути кінофільми, а в суботу та неділю проводяться пішохідні, сезонні екскурсії по Києву та за межі міста.

Організовується  робота  гуртків за інтересами: ветеранський хор «Червона гвоздика», вокальний ансамбль «Голосіївські наспіви» та «Зерно любові», Вокальна студія «Співаємо разом». вокальний ансамбль  - «Зоряниця», танцювальний гурт «Танцюємо разом».

Проводяться зустрічі за інтересами: поетичної студії «Мрія», гурту «Ветерани бардівської пісні та туризму», гурту «У колі друзів».

Також учасники вокальних ансамблів  організовують та проводять заходи в печерському ландшафтному парку  «Співоче  поле», Національному музеї Т. Шевченка, Військовому шпиталі інвалідів війни Пуща Водиця, у бібліотеках  Голосіївського р-ну, приймають  участь у благодійних  концертах в парку ім. Рильського.

 

Відділення надання адресної допомоги та виконання соціальних програм.

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Льва Толстого 22 тел. 234-98-24.

Завідувач відділення: Корнієнко Яніна Володимирівна

Відділення, виходячи з можливостей, наявності фінансової та матеріально-технічної бази, забезпечує громадян одягом, взуттям, іншими предметами першої потреби, продовольчими і промисловими товарами, організовує надання перукарських послуг.

 

Відділення соціально медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з органічним ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки (денне перебування).

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Теремківська, 9. тел. 526-74-16

Завідувач відділення: Стогній Наталія Олександрівна

Відділення забезпечує та надає своєчасний доступ дітям-інвалідам до системи реабілітації та корекції відновлюваних заходів або з подолання фізичних вад. Набуття навичок, які дають змогу неповносправній дитині гармонійно розвиватися, адаптуватися та інтегруватися до життя в суспільстві.

 

 

Версiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю