Головна  →  Протидія інформаційним операціям агресора

Указ Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 жовтня 2021 року "Про Стратегію інформаційної безпеки"»: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/685/2021

 


 

Центр протидії при РНБО України: https://cpd.gov.ua/

ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ є робочим органом Ради національної безпеки і оборони України, утвореним відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року “Про створення Центру протидії дезінформації”, уведеного в дію Указом Президента України від 19 березня 2021 року № 106.

Центр забезпечує здійснення заходів щодо протидії поточним і прогнозованим загрозам національній безпеці та національним інтересам України в інформаційній сфері, забезпечення інформаційної безпеки України, виявлення та протидії дезінформації, ефективної протидії пропаганді, деструктивним інформаційним впливам і кампаніям, запобігання спробам маніпулювання громадською думкою.


 

Офіційний youtube-канал Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.

* У світі, де інформація – це зброя, ми разом з вами будемо перемагати: https://www.youtube.com/@afustratcom/videos

 

Як не стати "овочем"

* «Як не стати овочем» - це волонтерська ініціатива. Наша ціль - навчити 7 млн українців інформаційній гігієні до 2024 року.

* «Як не стати овочем» вчить українців фільтрувати джерела інформації та мінімізувати вплив інформаціних вірусів на їх життя: https://www.youtube.com/@inforules-ua/videos

 

Військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко

* Інформаційний спротив – правда належить вільним.

https://site.ua/alexander.kovalenko

https://t.me/zloyodessit

Версiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю