Головна  →  Штаб допомоги АТО  →  До відома керівників підприємств Голосіївського району

До відома керівників підприємств Голосіївського району, на яких працюють громадяни, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період

Для виплати компенсацій згідно з постановою КМУ від 04 березня 2015 р. №105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» підприємство, організація подає щомісяця до 15 числа органу соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам  згідно з додатком 1, погоджений районним (міським) військовим  комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби, для подання до 19 числа їх копій, а також зведених звітів про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам згідно з додатком 2 структурним підрозділам соціального захисту населення.

Обчислення середнього заробітку працівників здійснюється відповідно до порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 1995 р. №100.

Виплата компенсацій проводиться підприємствами, установами, організаціями у строки, визначені статтею 115 Кодексу законів про працю України.

Оподаткування, нарахування і сплата єдиного соціального внеску на компенсацію проводяться відповідно до Податкового кодексу України і закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Зазначені документи необхідно надати до Управління праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Ломоносова, буд. 5/1, кімната 1, телефон для довідок: 257-41-10

Години прийому:

Вівторок - 9.00-13.00

Середа - 9.00-13.00

Четвер - 9.00-13.00

П’ятниця - 9.00-13.00 

Версiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг

 Повідомлення територіальних органів міністерств та відомств

 

Підприємництво/бізнес